Види парканів

Одним з незамінних елементів будь-якої ділянки є паркан. Паркани виготовляються тепер з різних матеріалів, тому у покупця є великий вибір в залежності від його побажань і переваг. Якщо у вас ще не йдеться про облаштування ділянки, то зверніть увагу на можливість купити ділянку під ІЖС в нижегородської області.

 

Щоб зробити вибір, слід визначитися зі своїми вимогами до паркану, які завдання він повинен виконувати. Основними функціями даної споруди є захисна, естетична і приховування від сторонніх погляд. Залежно від використовуваного матеріалу, той чи інший вид забору краще справляється з певним завданням.

 

Наприклад, паркани з профнастилу добре захищають ділянку, тому що вони міцні і надійні, служать довго, приховують ділянку від цікавих. Однак такий паркан не дуже привабливий, цей недолік можна виправити за рахунок стовпів і створення забору зразок дерев’яного.

 

Прекрасно виглядають, мають цікавий дизайн, довгий термін служби, високу міцність і надійність ковані і зварні огорожі. Однак вони залишають ділянку відкритим візуально, тому не підходять тим, хто хоче закрити його і зробити затишним.

 

Бюджетний варіант, який супроводжується простим монтажем, довгим терміном служби – сітка-рабиця. Однак в такому випадку ділянку теж буде відкритий як для поглядів перехожих, так і для снігу і дощу, сонячних променів.

 

Традиційно багато хто віддає перевагу дерев’яним парканів. Їх нескладно встановити, ціна не є високою. Однак слід враховувати наші погодні умови – це спека, морози, дощі, тому такий паркан доведеться досить часто покривати фарбою.

 

Цегляний паркан характеризується високою міцністю, надійністю, він захищає і приховує територію. Якщо його створюють професіонали, то він може стати справжньою окрасою ділянки, однак його зведення досить складне і дороге.